DOPRAVA:

Cena dopravy je počítána dle ceníku dopravy společnosti Toptrans, ceník najdete zde, jedná se o přibližný výpočet, při paletovém odběru bude cena sjednána individuálně.

V den doručení Vás bude řidič přepravce předem kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil čas dodání. Standardní čas dodání je 8.00 – 18.00 hod. Zásilka je obvykle doručována následující pracovní den po převzetí od dodavatele.

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím materiálu potvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných poškození. Pokud je obal anebo materiál poškozený, oznamte to přímo řidiči a zásilku nepřebírejte.

Osobní odběr je možný ve skladu v Kolíně, K Raškovci 851, Kolín. Provozní doba skladu: Po – Pá 8.00 – 18.00 hod., schůzky a osobní konzultace na základě předchozí domluvy.

PLATBA:

Platba za zboží je možná převodem na účet předem nebo v případě doručení přepravcem na dobírku. V tom případě za materiál zaplatíte až v okamžiku převzetí zboží v místě Vašeho bydliště. Za dobírku účtujeme částku 60,- Kč.

Pokud zvolíte platbu předem na účet, na základě objednávky Vám na Váš e-mail přijde sdělení s vyčíslenou částkou a platebními údaji. Po uhrazení příslušné částky bude materiál připraven k osobnímu odběru nebo odeslán přepravcem na požadovanou adresu.

NEJSEM  PLÁTCEM  DPH.